הסקסאפיל של הוד קדושתו

בשורה משמחת לכל הקשישים שבינינו שעברו לא מזמן את גיל 25 :
יש לנו תיקווה. גם לנו יש סקסאפיל !! והראיה – רק הבוקר התבשרנו כי בזמן שהוד קדושתו בנדיקטוס ה-16 צעד בניחותא בתהלוכת המיסה בכנסיית סאנט פטרוס ברומא, הוא עורר את תשוקתה של אישה אלמונית שדילגה מעל המחסום החוצץ בקלילות, הפילה אותו אפיים ארצה והשתטחה עליו בכל כובד גופה. החיילים השוויצרים  ששומרים עליו לא התמהמהו זמן רב, ניתקו את האישה מגופו ההמום של רום קדושתו שמורגל לאינטימיות רק עם קדושות-בתולות, עוד לפני שהאישה בשר-ודם הספיקה לבצע בו את זממה.

במידה והוד קדושתו יצליח להתאושש מהמתקפה הבלתי צפויה והמטלטלת הזו, הוא עתיד לחגוג באפריל הבא  83 אביבים. זהו הישג לא מבוטל בפני עצמו, אם כי הוא בכל זאת צעיר בשלוש שנים מהנשיא הינוקא והפעלתן שלנו.
ובכן מה סוד קסמו של  האיש שגרם לאותה אישה לאבד את עשתונותיה כליל? פניו אפופי ההוד? השיבה שזרקה בשערו העבות? או שמא מלבושיו וכובעו העשויים רקמת זהב שאך בקושי מסתירים את גופו הנורדי החסון? קשה לדעת וכנראה אף פעם לא נדע לאשורו.

יחד עם זאת, ראוי להעלות כמה סוגיות חשובות שנוגעות לאירוע חמור זה. ראשית, יש לומר כי הדבר התרחש בכנסיה שנקראת על שמו של שונא-הנשים הגדול והמפורסם בהיסטוריה. שנית, יש לזכור שמדובר בלילה שאינו ככל הלילות. מדובר בלילה שבו לפני כאלפיים שנה בערך נולד ר' ישוע, לאמו מריה שעל פי הכתובים הרתה אותו שלא כדרך הטבע.
שלישית, יש לשים לב לגילו הבלתי רגיל של המותקף וגילה הצעיר (יחסית כמובן) של התוקפת וגם לזכור את סוגיית הפרסיה. וכי יעלה על הדעת כי ניתן לבצע אקטים אינטימיים מסוג זה במקום ציבורי  לעיני מיליוני אנשים?  ואפילו מדובר באדם בעל נוכחות מחשמלת שקשה לעמוד בפניה, דוגמת  בנדיקטוס ה-16, הרי שיש בזה משהו וולגרי מעט. אפילו מרינה אברמוביץ' וויטו אקונצ'י, לא הלכו רחוק עד כדי כך.

דובר הוותיקן מסר לפני שעה קלה כי האישה התוקפת הובלה להסתכלות פסיכיאטרית. כולי תקווה שהבדיקה לא תערך במרתפיה הידועים לשמצה של הכנסייה הקדושה. המרתפים האלה הם בדיוק מסוג  המקומות שעליהם נאמר המדרש הידוע :

 You can check out any time you like ,But you can never leave    
 
  
והנה דוגמה מוחשית לעוד כוכב-בנות-הורס  שרק משתבח עם השנים:

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • שאול  ביום דצמבר 25, 2009 בשעה 6:06 pm

  אתמול ערוץ מצו דפק לי ברז ושידר את אורטוריית חג המולד עם זמר קונטרה טנור . היום הבטיחו את המשיח של הנדל עם זמרת מצו.

  בקשר לפאולוס שונא נשים אני לא נקראתי על שמו

  טביתא קומי

  4 ויאמר אליו פטרוס אניס רפאך ישוע המשיח קום הצע את מטתך אתה ויקם כרגע: 35 ויראו אותו כל-ישבי לד והשרון ויפנו אל-האדון: 36 ותלמידה ביפו ושמה טביתא תרגומו צביה והיא מלאה מעשים טובים וצדקות אשר עשתה: 37 ויהי בימים ההם ותחלה ותמת וירחצו אתה וישימוה בעליה: 38 ולד קרובה היא ליפו וישמעו התלמידים כי פטרוס שם וישלחו אליו שני אנשים ויפצרו-בו לבלתי העצל לעבר אליהם: 39 ויקם פטרוס וילך אתם ובבאו העלהו אל-העליה ותגשנה אליו כל-האלמנות בוכיות ומראות לו את הכתנת ואת הבגדים אשר עשתה צביה בעודה עמהן: 40 ויוצא פטרוס את-כלם החוצה ויכרע על-ברכיו ויתפלל ויפן אל-גויתה ויאמר טביתא קומי ותפתח את-עיניה ותרא את-פטרוס ותתעודד: 41 וישלח ידו ויקם אתה ויקרא את-הקדושים ואת-האלמנות ויעמד אתה חיה לפניהם:

  ולידיה

  יום השבת יצאנו דרך שער העיר אל שפת נהר, אל מקום שחשבנוהו למקום תפלה, וישבנו ודברנו אל הנשים הנאספות. 14 היתה שם אשה אחת יראת אלהים, לידיה שמה, מוכרת ארגמן מן העיר תיאטירה. היא שמעה והאדון פתח את לבה להקשיב אל דברי שאול. 15 אחרי שנטבלה היא ובני ביתה, פנתה בבקשה: "אם ראיתם אותי נאמנה לאדון, בואו נא לביתי להתאכסן בו." והיא שכנעה אותנו. 16 כשהלכנו פעם למקום התפלה פגשנו נערה אחת אחוזת רוח נחוש, שעשתה הון רב לאדוניה בנחוש העתיד. 17 אותה נערה הלכה אחרי שאול ואחרינו וקראה: "האנשים האלה עבדי אל עליון והם מכריזים לכם דרך ישועה!" 18 כך עשתה ימים רבים. מאחר שזה הטריד מאד את שאול, פנה אל הרוח ואמר: "אני מצוה עליך בשם ישוע המשיח, צאי ממנה!" באותה שעה יצאה הרוח. 19 ראו אדוני הנערה כי אבדה תקותם לעשות רוחים, תפסו את שאול ואת סילא וסחבו אותם אל ככר העיר להעמידם לפני השלטונות.

  נטלי עכשיו נגיע לעיקר

  ינאי עופרן נכדו של פרופ ליבוביץ' והרמב"ם שהושפע מטרנצנדליותו של האל דוגלים מגירוש אלהים מהעולם . אני לא רואה את עצמי כיהודי כמוך שמנסה להכניס את אלהים לעולם אלא אני לא מסוגל לראות את אלהים כישות או כחלק מהמשוואה של החיים.

  בניגוד לאלהים אי אפשר לגרש את ישוע מהעולם אלא אם נכנסים לבועה כמו החרדים.לא רוצים את ישוע כמשיח או

  gloria patri et flilio et spirito sabcto

  אז מוכרחים לחיות אותו במיסה הגדולה של באך,בקנטטות של באך,במתיאוס פאסיון.

 • סרנה  ביום דצמבר 25, 2009 בשעה 7:13 pm

  תודה

 • מיכל  ביום דצמבר 25, 2009 בשעה 8:09 pm

  ומעניין. מה גרם לך לחשוב שהכוונות שלה היו כ א ל ה ?! כלומר יכול להיות שכן ויכול להיות שלא… יכול להיות שהיא רצתה לנשק את כפות רגליו הקדושות? אולי…

 • טלי  ביום דצמבר 25, 2009 בשעה 9:36 pm

  לא העליתי בדעתי שאלה היו הכוונות שלו, אבל מה שכן, השתעשעתי בהחלט מהפרשנות שלך(-:

 • אסתי  ביום דצמבר 26, 2009 בשעה 4:08 pm

  ראית איך לא זז שריר על פניו החלקות למשעי של הוד קדושתו?

 • נטלי מסיקה  ביום דצמבר 26, 2009 בשעה 6:53 pm

  לשאול -הדברים שלך מעניינים, כי במקרה חשבתי על משהו דומה כשביקרתי בכנסיית בית ג'מלה ליד בית שמש. הכומר נתן דרשה מעניינת על המצב במזרח התיכון ואיך בעזרת עבודת האל אפשר להביא ישועה, ואני תהיתי איך נזירים שמסתגרים מפני העולם (בדר"כ) יכולים להשפיע בפועל על מה שקורה סביבם. הרי הם חיים במערכת לגמרי סגורה. טוב, אבל יש עוד קבוצות שחיות ככה אבל אצלם זה בולט במיוחד

  לסרנה – תודה.

  למיכל – טוב, את זה יוכלו לברר בחקירה שיעשו לה אבל תודי שלהתנפל עליו ולהפיל אותו על הרצפה רק כדי לנשק לו את הרגליים , זה גם נראה די פרורטי…

  לטלי- העיקר שהוד קדושתו התאושש במהרה וחזר לתפקוד מלא

  אסתי – באמת, מה זה אומר על האיש, או שזה קשור לפוסט-טראומה?

 • שועי  ביום דצמבר 26, 2009 בשעה 7:41 pm

  לא יודע. נדמה לי שבכרוניקות של הותיקן ייכתב כי הכס הקדוש הותקף על ידי רוח הקודש…
  אגב, מעניינת המגמה של מעורערי נפש איטלקים, לתקוף פיסית נבחרים לתפקידם, כלומר: גם ראש הממשלה וגם ראש הדת הותקפו לאחרונה.

 • נטלי מסיקה  ביום דצמבר 26, 2009 בשעה 8:24 pm

  לדעתי בכרוניקות של הותיקן נכתבו דברים אף תמוהים מאלה..

  ולגבי מעורערי הנפש, הנה משהו שאמר לי ידיד שעובד בשגרירות באיטליה לפני כמה ימים: תראי איזה סטייל יש להם לאיטלקים. אם כבר לתקוף ראש ממשלה, אז לפחות עם פסל יצוק של הקתדלה במילאנו. הרבה יותר מכובד מאשר לזרוק נעל או למצער, דברים קטלניים יותר…

 • שחר  ביום דצמבר 26, 2009 בשעה 11:23 pm

  מה אם איזו תיאוריית קונספירצייה שקושרת בין התוקפת לכנסייה? היא קיבלה כסף תמורת האקט שהוכיח שהאפיפיור הוא גבר גבר ושהיא עוד אישה שהתאווה העבירה על דעתה?

 • נטלי מסיקה  ביום דצמבר 27, 2009 בשעה 7:54 am

  על משהו
  לדעתי צריך לבדוק טוב-טוב מי זו האישה הזו, מאיפה באה ומה היה המניע הגלוי והנסתר שלה.

  וגם- האם בזמן ששכבה עליו היא הספיקה להחדיר לגופו של האפיפיור מכשיר ציטוט זעיר
  לדעתי יש לנו פה יסוד רעיוני לעוד רב-מכר מצליח של של דן בראון

 • שועי  ביום דצמבר 27, 2009 בשעה 7:17 pm

  מה מטורף באישה המבקשת לשבת על הכס הקדוש? נראה לי טבעי. לדוגמא לוּ הייתי מכנה את עצמי סלון 2+3, האם הייתי אמור לרטון כאשר מישהי או מישהו היו מתיישבים עליי באמצע היום?
  אתמהה.
  (-:

 • נטלי מסיקה  ביום דצמבר 28, 2009 בשעה 7:21 am

  הצחוק הראשון שלי להיום נולד בזכותך.
  גדול!

 • טלי  ביום דצמבר 30, 2009 בשעה 6:09 pm

  גדול ומצלצל

  שועי, ניסיתי פעם לכנות את עצמך סלון 2+3?…
  (-:

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: